Kariéra  


Ishida Europe je čelním dodavatelem balicích linek a vybavení co se týče designu, výroby i instalace. 

Firmám po celém světě poskytujeme inovativní a technická řešení pro balení a vážení potravin a nepotravinářských výrobků. Mezi naše zákazníky patří některé z nejznámějších potravinářských značek na trhu s občerstvením a cukrovinkami, stejně jako někteří z největších výrobců čerstvých potravin z celého světa. 

Nyní je ideální čas připojit se ke společnosti Ishida, protože právě zažíváme výrazný růst a snažíme se stále rozšiřovat nabídku našich služeb.  

Aktuální volné pozice 

Ve společnosti Ishida Europe momentálně nejsou žádná volná místa.  

Absolventi 

Ishida hledá obchodní vůdce budoucnosti. Náš absolventský program byl navržen tak, aby vás naučil pochopit naše podnikání a průmysl a zároveň vás vyškolil v oblasti klíčových podnikatelských kompetencí, které využijete v budoucnu. Náš systém vám dává příležitost zlepšit své schopnosti a otestovat své dovednosti při práci na projektech, které mají přímý vliv na chod podniku. I když působíme po celém světě, je naše podnikání stále relativně malé, což znamená, že vás díky systému vidí lidé na všech úrovních podniku, od montážních techniků po generálního ředitele! 

Zaměřujeme se na to, abychom náš absolventský program přizpůsobili každému jednotlivci, protože je tímto způsobem vzájemně prospěšnější. V rámci systému budete mít příležitost rozvíjet své vlastní dovednosti v oblastech, které pro vás budou nejzábavnější, a my budeme těžit z výhod nových, ambiciózních nápadů, které budou vznikat díky vaší svobodě! Budeme s vámi spolupracovat na vývoji toho nejlepšího programu pro vaše dovednosti, odborné znalosti a budoucí potřeby našeho podniku. Flexibilita absolventského systému společnosti Ishida nemá nikde jinde obdoby a je to příležitost, kterou si nesmíte nechat uniknout!

Učni 

Učňovská praxe je jedinečně vyvážený program, který jednotlivcům umožňuje získat kvalifikace uznávané v odvětví a zároveň důležité zkušenosti, které poskytují základ pro úspěšnou kariéru. Vyučení ve společnosti Ishida vám poskytne nástroje pro budoucí úspěch. 

Každého zaměstnance povzbuzujeme, aby usiloval o úspěch prostřednictvím neustálého vzdělávání a rozvoje. Je to tento přístup, který umožňuje učňům ve společnosti Ishida během krátké doby dosáhnout vysoce kvalifikovaného postavení s mnoha zkušenostmi. Tito vyhledávaní učni končí učební obor se schopnostmi a dovednostmi, které v rámci společnosti Ishida otevírají širokou škálu příležitostí.  

Kariéra 

Neustále hledáme nadšené, kreativní lidi, aby se připojili k týmu. 

Pokud chcete být součástí úspěšné, rostoucí firmy a máte vůli a odhodlání udělat něco navíc pro uspokojení potřeb zákazníků, pak nám prosím zašlete svůj strukturovaný životopis. 

Please, no speculative replies from agencies.