Integrovaná řešení  

Společnost Ishida se stala v globálním měřítku čelní společností dodávající plně integrovaná řešení pro určité aplikace u jednoho výrobce. Inovativní design a technické provedení založené na rozsáhlých zkušenostech s různými aplikacemi poskytují velmi dobře otestované systémy s neporazitelnou účinností a spolehlivostí.

Integrované řešení Ishida vám nabízí:

  • Všechny výhody systémů dodaných jedním zdrojem počínaje specifikací, řízením projektu a instalací až po provoz
  • Výše uvedené výhody posílené místní technickou podporou společnosti Ishida s výbornými zdroji plus snadný přístup k evropským a celosvětovým centrálním zdrojům
  • Ovládání z jediného místa, na vyžádání z jedné dotykové obrazovky
  • Vysoce funkční software k rozšíření možností vaší kontroly a možností a s propojením na váš systém vykazování a na podnikové zdroje
  • Široké spektrum servisních smluv s cílem uspokojit vaše požadavky

Zde jsou oblasti, ve kterých vám můžeme nabídnout integrovaná řešení dodávaná jedním výrobcem (vezměte prosím na vědomí, že budete odkázáni na naše anglické webové stránky):


Fresh Meat, Poultry and Fish

Integrated Weighing and Packing Solutions for fresh meat, poultry and fish

Přečtěte si více

Snacks Packaging Solutions

Integrated Weighing and Packaging Solutions for the snacks industry including multihead weighers, bagmakers, box collators, pick and place systems, checkweighers and x-ray inspection systems.

Přečtěte si více

Ready Meals

Complete tray sealer line solutions for fast and accurate packing of ready meals, by Ishida Europe, industry leader in innovative tray sealer systems.

Přečtěte si více


Complete project management

Expert project management can reduce both cost and risk associated with the design and implementation of new packing lines, halls and plants.

Přečtěte si více