O nás  


 
akahide Ishida, who succeeded his father Ryuichi Ishida in 2010

Ishida Europe je předním dodavatelem automatizovaných řešení v prostředí rychle se měnících požadavků na balení výrobků jak u spotřebitele, tak v potravinářském odvětví. 

Navrhujeme, vyrábíme a prodáváme jednotlivé stroje. Dodáváme také dílčí a kompletní balicí linky i haly pro výrobu čerstvých potravin a občerstvení, využíváme vybavení a software vlastní výroby a nabízíme služby řízení projektů, díky nimž jsme schopni obstarat kompletní řešení na klíč, která zahrnující zařízení Ishida i zařízení jiných výrobců.

Naše mají integrovány vícehlavé váhy, váhy s odstřihovací bránou, kontrolní váhy, baličku potravin pro občerstvení, zatavovací stroj pro tácky, testery zatavení, etiketovací stroje hmotnost-cena a systémy rentgenové kontroly, optické kontroly i systémy výběru a umístění položek do obalů. 

Naše balicí linky (viz Integrovaná řešení) nabízejí výhody jediného výrobního zdroje a dodávky i kompletní integrace. Disponujeme vysokou úrovní mezinárodních zkušeností v aplikacích zařízení, která je potřeba zakomponovat do takových provozů, jako zpracování masa a drůbeže, včetně softwarových znalostí a zkušeností s integrací do automatizovaného provozu a systémů podnikových zdrojů. Dodáváme rovněž pomocné vybavení jako portálové jeřáby, podavače, rozdružovače obalů, dopravníky a plnicí systémy, které umožňují takovým systémům hladký a spolehlivý chod.

Projektové řízení společnosti Ishida je zárukou vysoké kvality a špičkových metod organizace projektu.