Výrobky  

Ishida Europe navrhuje, vyrábí a instaluje široké spektrum kombinačních vah, balicích strojů na bramborové chipsy, extrudované produkty apod. Mezi další výrobky patří kontrolní váhy, rentgenová zařízení pro kontolu kvality, traysealery (zařízení na zatavování tácků), stejně tak software, který propojuje jak naše vlastní zařízení, tak zařízení jiných výrobců.

Navrhujeme též systémy šité na míru, které optimalizují výkonnost těchto strojů v konkrétních aplikacích, jako je umisťování jednotlivých položek hotového jídla do speciálně tvarovaných obalů.

Kromě toho vyrábíme dopravníky, distributory tácků, nosné plošiny a další zařízení, která umožňují celkovým systémům pracovat hladce a spolehlivě. To vše je doplněno našimi dlouhodobými a úspěšnými zkušenostmi v projektovém řízení, v rozsahu od kompletních řešení balicích linek na klíč až po drobné úpravy.


Multihead Weighing Machines

Ishida Europe is the world's leading supplier of multihead weighing equipment for the food packaging industry. Established since 1893, we have the expertise to weigh, pack and inspect most food applications.

Přečtěte si více

Snacks Machines

Ishida Europe is the world leading supplier of snack food packaging solutions. Ishida Co Ltd established since 1893.

Přečtěte si více

Inspection and Quality Control

Ishida Europe supplies advanced x-ray equipment and checkweighers helping pack inspection and end-of-line quality control.

Přečtěte si více


Tray Equipment

Ishida Europe is a world leading supplier of tray sealers for packing meat, poultry, ready meals and other foods in a tray. Ishida Ltd established since 1893.

Přečtěte si více


Filling and Product Handling

Ishida Europe is a world leader in supplying equipment for product distribution, filling and handling.

Přečtěte si více